NAJAVA: KEINDL SPORT TRIATLON KUP MOŠĆENIČKA DRAGA

Ovog vikenda očekuje nas natjecanje Keindl Sport triatlon kupa 2018. na potpuno novoj stazi i novoj lokaciji u organizaciji Triatlon klub Triton. Za sve one najbrže u Mošćeničkoj Dragi bilježit će se prvi rekorde staze koji će potrajati do (najmanje) 2019.!

Na natjecanja distaci supersprint i sprint triatlona za kup i štafete za sve prijavljeni su sportaši iz Zagreba, Zadra, SPlita, Rijeke, Pule, Matulja, Cresa, Raba, Varaždina, Velike Gorice, Karlovca  te Slovenije i Njemačke.

Organizatorima želimo puno sunca, a sportašima sportsku sreću na novoj stazi!

Službeni web utrke: http://mdtriathlon.com/

UTRKE

SUPER SPRINT TRIATLON
(375 m plivanja – 10 km vožnje bicikle – 2,5 km trčanja)
Kategorije sukladno pravilniku HTS-a: U16, apsolutna (B licenca)
Ostale kategorije: nelicencirani sportaši, strani državljani
Utrka se boduje za triatlon kup Hrvatske za kategoriju U16
Prvenstvo Primorsko-goranske županije za ml. kadete i kadete

SPRINT TRIATLON
(750 m plivanja – 20 km vožnje bicikle – 5 km trčanja)
Kategorije sukladno pravilniku HTS-a: U19, apsolutna (B licenca)
Ostale kategorije: nelicencirani sportaši, strani državljani, štafete
Utrka se boduje za triatlon kup Hrvatske za kategoriju U19 i apsolutno
Prvenstvo Primorsko-goranske županije za ml. juniore, juniore, seniore i veterane

 

SATNICA NATJECANJA*

10:00 h otvaranje info pulta (preuzimanje čipova i startnih paketa)
12:00 h zatvaranje info pulta
12:00 h otvaranje zone izmjene (super sprint triatlon / sprint triatlon / utrka štafeta)
12:45 h zatvaranje zone izmjene (super sprint triatlon / sprint triatlon / utrka štafeta)
12:50 h usmena najava i upute (briefing) za utrku super sprint triatlona
13:00 h START UTRKE (SUPER SPRINT TRIATLON – MUŠKARCI)
13:05 h START UTRKE (SUPER SPRINT TRIATLON – ŽENE)
14:20 h usmena najava i upute (briefing) za utrku sprint triatlona
14:30 h START UTRKE (SPRINT TRIATLON – MUŠKARCI)
14:35 h START UTRKE (SPRINT TRIATLON – ŽENE / UTRKA ŠTAFETA)
16:30 h otvaranje zone izmjene za sve utrke
17:00 h pasta party
17:30 h PROGLAŠENJE POBJEDNIKA
18:00 h završetak programa

*Satnica natjecanja je podložna promjenama