RASPORED SUDACA I TEHNIČKIH DELEGATA

2018.

NATJECANJE DATUM DISTANCA RANG TEHNIČKI DELEGAT GLAVNI SUDAC
Medvednica 21 travanj Supersprint kros duatlon PH Josip Mladin Živković Vesna Perišić Dikon
Medvednica 22 travanj Sprint kros duatlon PH Josip Mladin Živković Vesna Perišić Dikon
Korčula 28 travanj olimpijski triatlon KUP Milan Mandić Mladen Luković
Korčula 28 travanj sprint triatlon Milan Mandić Mladen Luković
Korčula 28 travanj super sprint traitlon Milan Mandić Mladen Luković
Petrčane 5 svibanj Srednje dugi triatlon PH Milan Mandić Mladen Luković
Petrčane 5 svibanj Supersprint akvatlon Milan Mandić Mladen Luković
Petrčane 5 svibanj Mini akvatlon Milan Mandić Mladen Luković
Mošćenička draga 27 svibnja super sprint tratlon Vanja Seršić Denis Grgorinić
Mošćenička draga 27 svibnja sprint triatlon Vanja Seršić Denis Grgorinić
Orahovica 2 lipanj sprint kros triatlon PH Milan Mandić Nataša Preis Bedenik
Orahovica 3 lipanj super sprint kros triatlon Milan Mandić Nataša Preis Bedenik
Rab 3 lipanj Mini akvatlon KUP Vanja Seršić Ivan Pavić
Rab 3 lipanj supersprint triatlon KUP Vanja Seršić Ivan Pavić
Rab 3 lipanj sprint triatlon KUP Vanja Seršić Ivan Pavić

ARHIVA:

2017.

29.4. KORČULA:
tehnički delegat: Zlatko Parać
glavni sudac: Mladen Luković
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

6.5. i 7.5. MEDVEDNICA:
tehnički delegat: Ante Žaja
glavni sudac: Nataša Preis-Bedenik
ostali suci: Vesna Dikon, Josip Mladin Živković, Josip Stiplošek, Zdenko Tučkorić

21.5. ŠPANSKO, SS DUATLON:
TD Ante Žaja
GS Josip Mladin Živković
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

28.5.,Petrčane, triatlon:
TD  Vlatka Wertheimer
GS  Ante Žaja
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

3.6. Pakoštane, kros triatlon:
TD Milan Mandić
GS Zlatko Parać
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

4.6. Rab, triatlon:
TD Mladen Luković
GS  Ivan Pavić
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

11.6., Zagreb, ss triatlon:
TD Nataša Preis-Bedenik
GS Ante Žaja
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

17.6. Preluk, triatlon:
TD Vanja Seršić
GS  Nataša Preis-Bedenik
ostali suci: Vesna Dikon, Mirko Stiplošek, Josip Dikon

25.6., Zagreb, triatlon:
TD Vesna Dikon
GS Nataša Preis-Bedenik (zamjena za J.M.Živkovića)
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

1.7. Zagreb, timsko štafetno:
TD Nataša Preis-Bedenik
GS Vesna Dikon
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

2.7. Gornja Stubica, triatlon
TD Vesna Dikon
GS  Nataša Preis-Bedenik (zamjena za Antu Žaju)
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

23.7. Zadar, akvatlon:
TD Milan Mandić (zamjena za Zlatka Paraća)
GS Mladen Luković (zamjena za Vlatku Wertheimer)
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

26.8. Split, triatlon:
TD: Ivan Pavić
GS: Mladen Luković
ostali suci: (po dostavljenom izvještaju)

16.9. Zagreb, akvatlon
TD: Nataša Preis-Bedenik
GS: Vesna Perišić-Dikon
ostali suci: Josip Dikon

23.9. Sv. Filip i Jakov, triatlon:
TD: Zlatko Parać
GS: Mladen Luković
ostali suci: Lidija Varvodić

30.9. Vrlika, duatlon
TD: Milan Mandić
GS: Mladen Luković

1.10. Dubrovnik, akvatlon
TD: Milan Mandić
GS: Lidija Varvodić

7.10. Vir, triatlon
TD: Milan Mandić
GS: Mladen Luković

 

 

Croatian Triathlon Federation