Supersprintom okupirali Preluk

Proteklog je vikenda na suncem kupanom Preluku održano PH u supersprint triatlonu na kojem su se titulama državnih prvaka okitili Željka Šaban Miličić i Matija Krivec (oboje TK Swibir).

U brzoj i dinamičnoj utrci apsolutne kategorije u samo 30 sekundi iza Kriveca smjestili su se drugoplasirani  Gordan Petković (TK Petar Zrinski) i mlađi junior Luka Paliska (TK Pula).  Kod žena drugoplasirana je bila Maja Bonačić (TK Swibir), a trećeplasirana kadetkinja Chiara Peruško (TK Pula) koje je rezultatom poakazala da mlađi natjecatelji u kraćim disciplinama mogu biti rame uz rame starijim triatlonkama. Nastavi čitati Supersprintom okupirali Preluk